Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

LVS valmentajat

 

Lahden Verkkopalloseuran kaikki valmentajat ovat  suorittaneet  Suomen Tennisliiton  ohjaaja- ja valmentajakoulutuksen.

 

VALMENTAJAT

Antti Tiitinen,  0400 846 501, antti.tiitinen(at)lvstennis.com, tenniksen aikuisvalmennusvastaava

Diego Arvez,   044 9729 298, diego.arvez(at)lvstennis.com, kaikilla tenniksen valmennustasoilla valmentaminen

Teemu Varpola, 044 383 4339, teemu.varpola(at)lvstennis.com, kaikilla tenniksen valmennustasoilla valmentaminen

Alina Petras, 040 6888 445, alinapetras90(at)gmail.com, tenniksen kilpavalmennus

Jukka Immeli, 044 7191 450, jukka.immeli(at)evl.fi, tenniksen kilpavalmennus

Risto Saren0400 843 677, goutsi(at)phnet.fi

Kaisa Korkeamäki, 040 9601 526, kaisa.korkeamaki(at)gmail.com, padel- ja tennisvalmennus

Bea Kallio, 044 3443 420, bea.kallio(at)gmail.com, tenniksen juniori- ja aikuisvalmennus

Kia Pöysti, 0400 722 255 tenniksen juniori- ja aikuisvalmennus, tenniksen pallokoulu

Susanna Ritanen, tenniksen pallokoulu

Anni Paldanius, tenniksen pallokoulu

Hannu Nordström,  0400 268 689,  tenniksen aikuisvalmennus

Aulis Mäkinen,  044  3355 166, oheisharjoittelu