Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
LVS edustusjoukkueet
 

Sisäkausi 1.9.2018 - 30.4.2019

 

Naiset LVS1, 1.div 

 

Bea KallioHeta NuutinenKia PöystiLinnea Koskinen

 

Naiset LVS2, 

3.divisioona – Naiset – Lohko B

Jaana Kulmala, Saara Väntsi, Anni Paldanius, Inna Paldanius

 

Miehet LVS1, 1.div 

 

Jesse KiuruJukka ImmeliKalle NikunenLauri LeskinenOskari EerolaRoope PaloTony Petrola

 

Miehet LVS2, 

4.divisioona – Miehet – Lohko E

Väinö Haiko, Valtteri Tuukkanen

 
 
 
Ulkokausi 2018
 
Naisten 2018 SM Liiga-Cup joukkue: Bea Kallio, Fiona Kallio 
 
LVS2 Naisten 1 div.  joukkue 2017: Linnea Koskinen, Kia Pöysti, Inna Paldanius
 
LVS1 Miesten 1. divisioonajoukkue: Roope Palo, Kalle Nikunen, Lauri Leskinen, Antti Saari 
 
LVS2 Miesten 1. divisioonajoukkue: Tony Petrola, Oskari Eerola, , Valtteri Tuukkanen, Väinö Haiko 

 

 

Sisäkausi 1.9.2017 - 30.4.2018

 

Naiset LVS1, Tennisliiga

Naomi Holopainen, Bea Kallio, Wanda Holopainen,  Emilia Salo, Fiona Kallio, 

 

Naiset LVS2, 3 div. B-lohko

Jaana Kulmala, Sari Sandberg, Saara Väntsi, Anna-Marja Laakso, Pia Iivonen

 

Miehet LVS1, 2 div. lohko D, 

Jukka Immeli, Kalle Nikunen, Lauri Leskinen, Erik Hakkarainen, Roope Palo

 

Miehet LVS2, 4 div. lohko D

Väinö Haiko, Tommi Ignatius, Mikko Kaasinen, Aki Karppinen, Juho Niskanen

 
 
Ulkokausi 2017
 
Naisten 2017 SM Liiga-Cup joukkue: Veera Nurmi, Bea Kallio, Emilia Salo, Naomi Holopainen 
 
Naisten 1 div. joukkue 2017: Bea Kallio, Linnea Koskinen, Fiona Kallio, Kia Pöysti
 
LVS 1 Miesten 1. divisioonajoukkue B-lohko: Jukka Immeli, Kalle Nikunen, Erik Hakkarainen, Tony Petrola 
 
LVS 2 Miesten 1. divisioonajoukkue A-lohko: Ville Perkkola, Oskari Eerola, Roope Palo, Timo Kosonen, Jussi Larkovuo

 

 

LVS Seniorijoukkueet 2017/18 (nimen edessä on Suomen Tennisliiton pelaajanumero)

Naiset

N50 1.div - (19737) Palo Anni, (5315) Leinonen Merja, (19733) Jaakkola Eeva, (19738) Stenström Riitta

Miehet

M40 SM - (420) Kosonen Timo, (835) Immeli Jukka, (9937) Hälinen Jani, (449) Kyllönen Jouni

M50 1. Div - (588) Kulmala Teijo, (420) Kosonen Timo, (449) Kyllönen Jouni

M55 1.div - (586) Salonen Aarre, (1806) Kinnunen Ilkka, (11111) Annunen Juha, (16534) Räty Ismo, (8943) Tuomela Timo

M60/1 1.div - (6313) Vartiainen Pertti, (8236) Soiva Martti, (5477) Rapo Rauli

M60/2 2.div - (4657) Sten Timo, (17679) Lampinen Hannu, (7630) Semeri Juha 

M65/1 SM - (637) Nurmi Seppo, (8236) Soiva Martti, (9728) Savitie Seppo

M65/2 2.div -(2482) Semeri Mikko, (2716) Honkasalo Jouko, (7151) Kalevi Niemi, (7520) Luukkanen Jouko, (4131) Kanervio Jouko

M70 1.div -(7068) Immonen Jukka, (978) Partanen Urho, (14064) Haapamäki Hannu, (8037) Kosonen Pekka, (266) Semeri Veli-Pekka

M75 SM -(5401) Rautiainen Juhani, (978) Partanen Urho, (313) Vaalamo Pentti

M80 SM -(313) Vaalamo Pentti, (5111) Väisänen Raimo