Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.


LVS organisaatio

 

 

 

   

 

 

 

 Pj. Ismo Räty               

 

 

HALLITUS

Ismo Räty, puheenjohtaja, toiminnanjohtaja, 050 3079 562, ismo.raty(at)lvstennis.com

Timo Tuomela, varapuheenjohtaja, timo.tuomela(at)hotmail.fi

Veli-Matti Eerola, veli-matti.eerola(at)hatrwall.fi

Mika Kallio, mika.kallio(at)one1.fi

Monica Kokkomonica.kokko(at)pp.inet.fi

Pasi Paldaniuspaldaniuspasi(at)gmail.com

Jenni Paljakka, U10/U14 vasttava, jenni.paljakka(at)gmail.com

Antti Tiitinen, aikuisvalmennusvastaava, 0400-846 501 antti.tiitinen(at)phnet.fi

 

TOIMISTO 

Toiminanjohtaja, Ismo Räty, toiminnanjohtaja, 050 3079 562, ismo.raty(at)lvstennis.com

Jäsenrekisteri, laskutus, ostolaskujen käsittely, Teemu Varpola, 044 383 4339, teemu.varpola(at)lvstennis.com