Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.


LVS organisaatio

 

 

 

   

 

 

 

 Pj. Ismo Räty               

 

 

HALLITUS

Ismo Räty, puheenjohtaja, toiminnanjohtaja, 050 3079 562, ismo.raty(at)lvstennis.com

Timo Tuomela, varapuheenjohtaja, timo.tuomela(at)hotmail.fi

Veli-Matti Eerola, veli-matti.eerola(at)hartwall.fi

Jarkko Honkasalojarkko.honkasalo(at)gmail.com

Mika Kallio, mika.kallio(at)one1.fi

Aki Karppinen, aki.karppinen(at)live.fi

Pasi Paldanius, paldaniuspasi(at)gmail.com

Antti Tiitinen, aikuisvalmennus,  antti.tiitinen(at)lvstennis.com

 

TOIMISTO 

Toiminanjohtaja, Ismo Räty, toiminnanjohtaja, 050 3079 562, ismo.raty(at)lvstennis.com

Jäsenrekisteri, laskutus, ostolaskujen käsittely, Teemu Varpola, 044 383 4339, teemu.varpola(at)lvstennis.com