Organisaatio

Toimisto

Ota yhteyttä

Ismo

Seuran toiminta

Toiminnanjohtaja ja puheenjohtaja:
Ismo Räty
050 3079562
ismo.raty@lvstennis.com

Teemu

Laskutus

Jäsenrekisteri, laskutus ja ostolaskut:
Teemu Varpola
044 3834339
teemu.varpola@lvstennis.com

Roope

Juniorivalmennus

Juniorivalmennuspäällikkö:
Roope Palo
044 9728460
roope.palo@lvstennis.com

Antti

Aikuistennis

Aikusvalmennusvastaava:
Antti Tiitinen
0400 627481
antti.tiitinen@lvstennis.com

Hallitus

Ismo Räty: Puheenjohtaja ja toiminnanjohtaja | ismo.raty@lvstennis.com

Monica Kokko: Varapuheenjohtaja | monica.kokko@pp.inet.fi

Antti Tiitinen: Aikuisvalmennusvastaava | antti.tiitinen@phnet.fi

Timo Tuomela: Sihteeri | timo.tuomela@hotmail.fi

Jukka Immeli: Jäsen | jukka.immeli@evl.fi

Sari Sandberg: Jäsen | srsndbrg@gmail.com

Hannu Liimatainen: Jäsen | hanpaali@gmail.com

Pasi Paldanius: Jäsen | paldaniuspasi@gmail.com